Kariéra

Přehled volných pracovních pozic

Do našeho skladu na adrese U Pivovaru 22, Náměšť nad Oslavou hledáme pracovníky na pozice:

ŘIDIČ SK.C /SKLADNÍK

Náplň práce: zásobování ovocem a zeleninou na předepsaných linkách od pondělí do pátku v ranních hodinách, nakládání vozidla zbožím, předání zboží zákazníkům dle předepsaných dodacích listů.

Alternativou k pozici řidiče je pozice skladníka z důvodu možnosti výpadků nekteré ze zásobovacích linek. V takovém případě je řidič přítomen ve skladu a účastní se kvalitařské kontroly zboží, přebalování, navažování, uskladňování do chladících boxů. Vykládání kamionů.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, potravinářský průkaz, osvědčení pro práci s vysokozdvižnými vozíky výhodou, ochota pracovat v kolektivu, komunikativnost, příjemné vystupování. 

 

SKLADNÍK

Náplň práce: kvalitativní kontrola zboží, navážování a přebalování, umísťování zboží do uskladňovacích prostor. Vykládka/nakládka nákladních aut. Úklid prostor skladu a svého pracovního místa. Třídění obalů. Veškeré činnosti jsou prováděny pod dohledem vedoucího skladu. Práce v chladnějším prostředí v třísměnném provozu, jednou za 3 týdny práce v neděli. 

Požadujeme: potravinářský průkaz, osvědčení pro práci s vozíky výhodou, ochota pracovat v kolektivu. Nutné účastnit se všech tří směn. Práce je hodnocena na základě hodinové sazby, která se upravuje individuálně podle schopností pracovníka. 

Nabízíme: smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, 4 týdny dovolené, zázemí kvalitní firmy s 30. letou tradicí na českém trhu, stravenky v hodnotě 80 Kč, hodinová hrubá mzda 150 Kč rozšířená o příplatky za práci přesčas, práci v noci, práci o víkendech. Možnost nákupu námi obchodovaného zboží za výhodné ceny, poskytnutí pracovních pomůcek, individuální přístup k ohodnocení každého pracovníka. 

 

 

V případě zájmu kontaktujte personálního pracovníka na čísle 721 365 155.