Kariéra

Přehled volných pracovních pozic

Do našeho skladu na adrese U Pivovaru 22, Náměšť nad Oslavou hledáme pracovníky na pozice:

ŘIDIČ SK.C /SKLADNÍK

Náplň práce: zásobování ovocem a zeleninou na předepsaných linkách od pondělí do pátku v ranních hodinách, nakládání vozidla zbožím, předání zboží zákazníkům dle předepsaných dodacích listů.

Alternativou k pozici řidiče je pozice skladníka z důvodu možnosti výpadků nekteré ze zásobovacích linek. V takovém případě je řidič přítomen ve skladu a účastní se kvalitařské kontroly zboží, přebalování, navažování, uskladňování do chladících boxů. Vykládání kamionů.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, potravinářský průkaz, osvědčení pro práci s vysokozdvižnými vozíky výhodou, ochota pracovat v kolektivu, komunikativnost, příjemné vystupování.

 Nabízíme: smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, 4 týdny dovolené, zázemí kvalitní firmy s 30. letou tradicí na českém trhu, stravenky ve formě paušálu v hodnotě 150 Kč, hodinová hrubá mzda rozšířená o příplatky za práci přesčas, práci v noci, práci o víkendech. Možnost nákupu námi obchodovaného zboží za výhodné ceny, poskytnutí pracovních pomůcek, individuální přístup k ohodnocení každého pracovníka.

V případě zájmu kontaktujte personálního pracovníka na čísle 721 365 155.